İkizler Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

10 Şubat 2024

İkizler Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini farklı yerler, insanlar, seyahatler, eğitimleriniz ve inandığınız konular oluşturacak. Fikirlerinizi çevrenizdekilere inandırmak isteyebilirsiniz. Uzlaşmacı tavrınızdan vazgeçmeyin. Kendinizi geliştirmek için eğitimler alabilirsiniz, enerjinizi bu alanlara verirseniz olumlu sonuçlar alırsınız. Mesleğinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için maddi desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşinizden destek isteyebilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak, çalışmak gibi fikirleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Gelecek planları yaparken kaygılanabilirsiniz, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızın tavsiyesi işinize yarayabilir. Yeni girdiğiniz ortamlarda ve yeni tanıştığınız insanlarla ilişkinize özen göstermeniz iyi olacaktır. Fikirlerinizin ve duygularınızın özgürleşmesine izin vermezseniz rahatlayamazsınız. Farklı fikirleri de benimsemeyi öğrenmeniz gerekecek. Bakış açınızı değiştireceğiniz tecrübeler yaşayabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.