Öngörü Danışmanlığı

Öngörü Danışmanlığı

Astrolojiyle ilgili en merak edilen konulardan biri de hayatımızda olacak olaylardır. Her burca/yükselen burca sahip kişiler aynı olayları yaşayamayacağı için bunlarla ilgili okuduğumuz öngörüler daha genele yapılır. Sizin hayatınızda gerçekleşecek olayları net şekilde öngörmek için doğum haritanız çeşitli tekniklerle incelenir. Göksel etkiler hayatınızın hangi alanında etkili olacak, hayatınızda ne gibi değişimler yaşayacaksınız, evlilik/ilişki yaşayacak mısınız, işinizle ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak gibi pek çok soruya cevap bulabilirsiniz. Öngörülerin hayatımızdaki en büyük faydalarından biri de önümüze çıkabilecek fırsatları fark etmemiz ve tehlikelere karşı dikkat etmemizle ilgili uyarılarda bulunmasıdır.

Öngörüler genellikle 6 aylık yapılır ve Doğum Haritası Analiziyle birlikte yapılır. 6 ay harici tarihlerle ilgili sorularınızı da danışmanlıkta sorabilirsiniz.

Daha önce Harita Analizi yaptığımız kişiler için 1 yıllık Öngörü seçeneğimizde bulunmaktadır.

Görüşmelerimiz pandemi şartlarında dolayı online görüntülü olarak gerçekleşmektedir. İsteğiniz doğrultusunda danışmanlık sırasında ses kaydı alınıp sonrasında size ulaştırılır. Bu sayede görüşmeyi tekrar tekrar dinleme şansınız bulunur.

Danışmanlık almak isterseniz doğum günü, saati (net olmayanlar rektifikasyon danışmanlığı almalıdır.) ve yerini bildirmeniz yeterlidir.

 

6 Aylık Öngörü : 2870 TL (Kdv Dahil)

1 Senelik Öngörü : 3500 TL (Kdv Dahil)