Temel-Orta Seviye Astroloji Eğitimi (Gökyüzünü Anlama Kılavuzu)

Temel – Orta Seviye Astroloji Eğitimi (Gökyüzünü Anlama Kılavuzu)

Başlangıç : 30 Ocak 2023

Eğitim süresi : 40 Hafta

Her hafta Salı Günü

Saat : 21.00 -23.00

Ücret : 1250 ₺ (Kdv Dahil 4 Ders Ücreti) (Kredi kartı geçerlidir, taksit mevcuttur)

Eğitim Online olacaktır.Eğitim için “ZOOM” adlı programı kullanacağız. Dersimizin olduğu gün içinde maillerinize göndereceğimiz link ile internetinizin olduğu her yerden telefon, tablet ya da laptopunuz ile derse katılabileceksiniz.

Her türlü sorunuz için Alper Bey’i arayabilirsiniz.

Bilgi ve Kayıt: 0544 858 78 43

 

Selamlar sevgili astroloji severler,

Yeni dönem astroloji eğitimlerimiz başlıyor. Ben de astroloji eğitimime başlamadan evvel çok araştırmıştım. Şimdi size Tuğba Karadayı Astroloji Akademisinde işler nasıl yürüyor kısmını genel olarak sorduğunuz sorulara cevap vererek açıklıyorum.

Neden 2 kur?

Astroloji eğitimi çok uzun süren bir yolculuk ve bazı öğrenciler hiç astroloji bilmiyorken bazıları kendilerini geliştirmiş olabiliyor. Dolayısıyla seviyenize göre istediğiniz kurdan başlayabilirsiniz. Fakat temel hariç o kur için uygun musunuz bir sınava girmeniz gerekmektedir.

Sertifika almak için ne yapmalıyım?

Her kurun sonunda öğrencilere katılım belgesi verilir ancak sertifika almak için 2 kuru (Temel-Orta ve İleri) tamamlayıp, sertifika kazanma sınavını başarıyla geçmiş olmanız gerekmektedir.

Ben hiç astroloji bilmiyorum. Öğrenebilir miyim?

Okuma yazma bilen herkes astroloji öğrenebilir. Bunun için süper güçlerinizin olması gerekmez. Ayrıca hayatı, insanları ve olayları anlamlandırmak adına herkese en azından Temel Seviye Astroloji eğitimini tavsiye ederim.

Eğitmen dersi anlatıp geçiyor mu, bir sonraki haftaya kadar kendisini beklemek zorunda mıyız?

Hayır, öncelikle ders başlamadan evvel WhatsApp grubumuz kuruluyor. Eğitmen de bu grupta oluyor. Ayrıca mezun öğrencilerimizden bizimle çalışmak isteyenler de bu gruplarda olduğu hiçbir sorunuz cevapsız kalmıyor.

Neden kitaplardan astroloji öğrenilmiyor da ders almamız gerekiyor?

Astroloji tabi ki kitaptan da öğrenilebilir ancak önemli olan büyük resmi görebilmektir. Derslerimizde her öğrencimizin söz hakkı bulunur ve kendisi yorum yapar. Böylelikle bir hata yapılırsa düzelmek de eğitmenin görevidir.

Peki neden Tuğba Karadayı Astroloji Akademisi?

Tuğba Karadayı, Astrolojik Araştırmalar için Uluslararası Topluluk anlamına gelen International Society for Astrological Research (ISAR) sertifikası almış, uluslararası bir astrologdur. 2019 yılından beri Astroloji Eğitimi vermektedir. Türkiye’de ve yurtdışında seçkin hocalardan eğitim almış, eğitimin asla bitmediğine inanan ve dolayısıyla sürekli kendini geliştiren, işe yaramayan sistemleri kullanmayan, pratik bir şekilde astrolojiyi öğretmeye gönül vermiştir. Dolayısıyla bu akademiden eğitim aldığınızda o kurların ilk tekrar derslerine ücretsiz girme hakkınız bulunmaktadır. Önemli olan öğrencinin gerçekten bilgiyi sindirmesi gerektiğine inanan akademimizde dayanışma en önemli kurallarımızdan biridir. Derslerde anlaşılması daha kolay olduğu için öğrencilerin haritaları üzerinden pratik yapılır böylelikle çok fazla harita görülmüş olur. Gerek görüldüğü takdirde konuyla ilgili ünlü haritaları da incelenmektedir.  Akademimizde ezbere eğitimden ziyade mantık yürütme ve konuların birbiriyle bağlantı kurması çok önemlidir. İnsan zihni olaylar arasında bağlantıyı kurarak öğrenmeye yatkındır. Eğitim sistemimizde olayların birbirleriyle nasıl bir örgü içinde bağlantılı olduğu fark ettirilip, eğitmen yanınızda olmasa bile anlamlı yorumlar yapmanız öğretilmektedir.

Sizlere kurlar hakkında da biraz bilgi vereyim

Bu programla beraber Astrolojiyi ezberleyerek değil, mantığını kavrayarak öğreneceksiniz. Astroloji yorum yapabilme sanatı olarak ifade edilir ve ben sizlere nasıl yorum yapılabileceğini öğreteceğim.

İlk kur olan Gökyüzünüzü Anlama Kılavuzu programının sonunda bir haritaya baktığınızda haritayı rahatlıkla okuyabileceksiniz. Bu kurun sonunda Temel Seviye Astroloji Eğitimi Katılım belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız. Eğer kur sonundaki sınavı %70 Başarı puanı ile tamamlarsanız bir üst sınıfa geçmeye hak kazanırsınız.

İkinci Kur olan Gökyüzünü Okuma Kılavuzunda ise daha teknik konularla, haritaların göstergelerini derinleştirip haritanın anlamını zenginleştireceğiz. Aynı zamanda haritadaki potansiyeller üzerinden daha nokta atış yorumlar yapabilecek seviyeye geleceğiz. Bu kurun sonunda Orta Seviye Astroloji Eğitimi Katılım belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız. Eğer kur sonundaki sınavı %70 Başarı puanı ile tamamlarsanız bir üst sınıfa geçmeye hak kazanırsınız.

Üçüncü Kur olan Gökyüzünü Kullanma Kılavuzunda ise öngörü metotlarını öğrenip, öngörü yapmayı ve rektifikasyon eğitimi ile de doğum saatini hesaplamayı öğreneceğiz. Bu kurun sonunda İleri Seviye Astroloji Eğitimi Katılım belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız.

Sertifika için 3 kuru da alan öğrenciler sınava girebilecek ve 70 puanı alan öğrenciler Cardcert üzerinden Uluslararası Akreditasyona sahip İSO 9001 onaylı Sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Derslerden 1 gün sonra dersin kayıt dosyası kendi google drive alanımıza yüklenip sizlere iletilecektir ve dersi kaçırmış olsanız bile kayıttan izleme şansınız olacaktır.

Katıldığınız seviyeyi bitirdikten sonra aynı seviyenin yeni açılacak sınıfına 1 kereye mahsus ücretsiz katılabileceksiniz. Böylece yeni sınıf ile hem tekrar yapıp hem de yeni haritalar üzerinde bolca pratik yapma imkanınız olacaktır. Daha sonra açılacak aynı seviye sınıflarına da katılmak isterseniz sadece 4 ders ücreti ödeyerek bundan yararlanabileceksiniz.

Astroloji eğitimi alan herkes benim meslektaşımdır ve ben meslektaşlarımı Astroloji için yol arkadaşı kabul etmekteyim. Dolayısıyla hep birlikte güzel çalışmalar geliştirmek ise en büyük hayalim.

Hayalime ortak olmak ister misiniz?

Detaylı bilgi için Eğitim Asistanım Alper Bey’le iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 0544 858 78 43

Mail : alper@tugbakaradayi.com