Orta Seviye Astroloji Eğitimi (Gökyüzünü Okuma Kılavuzu)

Orta Seviye Astroloji Eğitimi (Gökyüzünü Okuma Kılavuzu)

Başlangıç : 4 Nisan 2023

Eğitim süresi : 16 Hafta

Her hafta Salı Günü

Saat : 21.00 -23.00

Ücret : 850 ₺ (Kdv Dahil 4 Ders Ücreti) (Kredi kartı geçerlidir, taksit mevcuttur)

Eğitim Online olacaktır.Eğitim için “ZOOM” adlı programı kullanacağız. Dersimizin olduğu gün içinde maillerinize göndereceğimiz link ile internetinizin olduğu her yerden telefon, tablet ya da laptopunuz ile derse katılabileceksiniz.

Her türlü sorunuz için eğitim asistanımız Alper Bey’i arayabilirsiniz.

Bilgi ve Kayıt: 0544 858 78 43

 

Selamlar canım arkadaşlarım,

Sizin için hem astrolojiyi öğrenmek hem günlük hayatınızda kullanmak hem de meslek halinize getirmek için 3 ana kurdan oluşan bir program hazırladım.

İlk kur olan Gökyüzünüzü Anlama Kılavuzu programının sonunda bir haritaya baktığınızda haritayı rahatlıkla okuyabileceksiniz. Bu kurun sonunda Temel Seviye Astroloji Eğitimi Katılım belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız.

İkinci Kur olan Gökyüzünü Okuma Kılavuzunda ise daha teknik konularla, haritaların göstergelerini derinleştirip haritanın anlamını zenginleştireceğiz. Aynı zamanda haritadaki potansiyeller üzerinden daha nokta atış yorumlar yapabilecek seviyeye geleceğiz. Bu kurun sonunda Orta Seviye Astroloji Eğitimi Katılım belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız.

Üçüncü Kur olan Gökyüzünü Kullanma Kılavuzunda ise öngörü metotlarını öğrenip, öngörü yapmayı ve rektifikasyon eğitimi ile de doğum saatini hesaplamayı öğreneceğiz. Bu kurun sonunda İleri Seviye Astroloji Eğitimi Katılım belgesi almaya hak kazanmış olacaksınız.

Sertifika için 3 kuru da alan öğrenciler sınava girebilecek ve 70 puanı alan öğrenciler Uluslararası Akreditasyona sahip İSO 9001 onaylı Sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Whatsapp grubunda pratikler yapılacak ve işlenen konularla ilgili tüm sorulara cevap vereceğim.

Astroloji eğitimi alan herkes benim meslektaşımdır ve ben meslektaşlarımı Astroloji için yol arkadaşı kabul etmekteyim. Dolayısıyla hep birlikte güzel çalışmalar geliştirmek ise en büyük hayalim.

Hayalime ortak olmak ister misiniz?

Her derste önce teknik kısmın anlatımı ve geri kalan zamanda da öğrencilerin haritaları üzerinden pratik yapılacaktır.

Dersler kayıt altında olacak ve ertesi gün sizlere tüm dokumanlar mail üzerinden ulaştırılacaktır.

Detaylı bilgi için Eğitim Asistanım Alper Bey’le iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 0544 858 78 43

Mail : alper@tugbakaradayi.com

 

orta seviye astroloji eğitimi