Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

TERAZİ

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi, Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi, Haftanın ilk günü flörtlerinizden keyifli haberler alabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. Kendinizi çok daha keyifli hissedebilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızda önemli yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Öfke ile düşünmeden adım atmamaya gayret edin. Bu ara dış görünüşünüzü de değiştirmek isteyebilirsiniz fakat bunun için beklemenizi tavsiye ederim. Perşembe günü itibariyle kardeşleriniz ile ilişkiniz daha keyifli hale gelebilir. İletişim şeklinizde daha yumuşak ve güzel olabilir. Cuma günü amaçlarınızın farkına varıp onlar için mücadele edebilirsiniz. Kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü isteklerinizi, amaçlarınızı anlatmak isteyeceksiniz. Kendinizi ifade edebileceksiniz. Pazar günü biraz agresifleşebilirsiniz. Karşınızdakilerin kalbini kırmamak için sakinleşmeye çalışın. Terazi Burcu ve Yükselen Terazi.

Haftalık Burç Yorumları, Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.