Başak Burcu ve Yükselen Başak (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Başak Burcu ve Yükselen Başak (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

BAŞAK

Başak Burcu ve Yükselen Başak, Sevgili Başak ve Yükselen Başak, Haftanın ilk günü maddi konularda iyi haberler alacaksınız. Hesabınıza para geldi bildirimi ile uyanabilirsiniz ? Çarşamba günü kazanç yollarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Kazandığınızın yetmediğini hissedebilirsiniz. Para hırsı ile acele karar vermemeye çalışın. Perşembe günü itibariyle aile ilişkileriniz daha keyifli hale gelebilir. Evinizde daha mutlu hissedebilirsiniz. Cuma günü maddi çıkarlarınız doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Elinize daha fazla para geçmesi için çabalayabilirsiniz. Cumartesi günü kendi değerinizin farkına varabilirsiniz. Kendinizi daha kıymetli hissedebilirsiniz. Pazar günü yatırımlarınız ile ilgili karar alabilirsiniz.

Başak, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.