Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

ASLAN

Aslan Burcu, Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftanın başından itibaren zihniniz karışıyor. Aklınız eskiye gidebilir, anılara takılabilirsiniz. İletişim kurmakta da zorluk yaşayabilirsiniz. İletişim araçlarınızda sıkıntılar çıkabilir. Çarşamba günü uzun zamandır hayalini kurduğunuz evi bulabilir ve taşınma kararı alabilirsiniz. Aynı zamanda ailenizden maddi destek görebilirsiniz. Perşembe günü partneriniz ile önemli kararlar alabilirsiniz. Ciddi ama keyifli konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü ilişkinizde gereksiz baskı kurabilirsiniz. Özellikle ailenizin baskısı ile partnerinize bazı konuları dayatabilirsiniz. Aynı gün kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile aranız gerilebilir. Sözleriniz ile birbirinizin kalbini kırabilirsiniz. Cumartesi günü evdeki sorumluluklarınızda değişimler olabilir. Bu değişimler size iyi gelecektir.

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.