Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü arkadaşlarınız ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Ama bu iletişim sırasında yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kariyerinizde daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Yükselme arzusu ile hırslanabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizden bir aşk itirafı gelebilir. Ayrıca sosyal gruplar içinde popüler hale gelebilirsiniz.

Yengeç

Aslan Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü kariyeriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte kararları uygulamadan önce beklemeniz iyi olacaktır. Çarşamba günü itibariyle yurtdışına çıkmak için efor harcayabilirsiniz. Ayrıca eğitiminizle ilgili gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ile birlikte kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üstleriniz ile aranızda sorunlar var ise çözebilirsiniz.

Aslan

Başak Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Başak Haftanın ilk günü yurtdışı ile bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde hareketlilik yaşanabilir. Çarşamba günü itibariyle kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Ameliyat kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü ile birlikte eğitimler konusunda oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden bir aşka yelken açabilirsiniz.

Başak

Akrep Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep Haftanın ilk günü ile ilişkilerinizi ve partneriniz ile ilgili daha fazla düşünebilirsiniz. Eski partnerler ile tekrar iletişim kurabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle sağlığınız ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Bu dönemi spora ve diyete başlamak için değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü ile birlikte aşk konusunda güzel bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca ortaklık kurma potansiyeliniz de var!

Akrep

Kova Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Kova Haftanın ilk günü ile ailenizde önemli konuşmalar geçebilir. Bu dönemde ebeveynleriniz ile yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Çarşamba günü ile birlikte yakın çevreniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca bu dönemde trafikte sakin kalmaya çalışın. Cumartesi günü ile birlikte evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aileniz ile sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Kova

Balık Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık Haftanın ilk günü ile zihniniz oldukça yoğunlaşabilir. Özellikle geçmiş ile ilgili düşünceler kafanızı karıştırabilir. Çarşamba günü ile birlikte para konularında daha hırslı olabilirsiniz. Maddi konularında daha fazla efor hissedebilirsiniz. Cumartesi günü ile birlikte kız kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilişkiniz güzelleşebilir.

Balık
Nasıl yardımcı olabilirim?