8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

8 Ekim 2021

8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

8 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Akrep burcunda yer alacak. Sezgilerinizin güçlü olacağı bir gün sizleri bekliyor. Bugün tuttuğunuzu koparın annem.
  • ?04:37’de Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Dürtüsel olarak yoğunlaşan duygularınız, bu saatlerde biraz zorlanabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, rüyalarınızda korkularınızla yüzleşebilirsiniz, kabus görebilirsiniz, çok takılmayın annem geçici bir süreç çok da önemli değil ay bana bir haller oldu demeyin Satürn diyin geçin.
  • ?07:00’da Güneş-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Yaklaşık 5 gün etkisi sürecektir. İlişkiler açısından biraz zorluk yaşayabileceğimiz bir sürece işaret eder. Otorite figürleri ile çatışma yaşayabilirsiniz. Biraz agresif, kavgacı, fevri çıkışlar yapan biri haline gelebilirsiniz. Ancak onun yerine aktif, mücadeleci, işleri ele alan, adil olan, pes etmeyen tavırlarınızı ön plana çıkarmak daha iyi olur. İrade sizin istediğiniz şekilde yön verin. Enerjinizin emildiğini hissedebilirsiniz Ülkemizde askeri konular ön plana çıkabilir, muhalefet ile alakalı bir takım durumlar yaşanabilir. Ama aynı zamanda gergin, sinirli ve öfke patlamaları yaşayabiliriz. Engellerle karşılaşabilirsiniz dikkatli olalım. Bu enerjiyi iyi yönde kullanırsanız sizin için faydalı olacaktır. Sağlığa da dikkat edelim özellikle böreklere, bol su içmekte fayda var.
  • ?15:59’da Ay-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Oldukça yaratıcı fikirlerin aklınıza gelebileceği saatlerdir. Çözüm bulmakta zorlandığınız konular varsa, bu saatlerde kafa yorabilirsiniz.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.