6 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

5 Ekim 2021

6 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

6 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Terazi burcunda yer alacak. Bir Yeniay gününden merhaba. İlişkilerle ilgili konular gündemimizde olacak. Bu süreçte güzelleşmek isteyebiliriz, insanlarla konuşmak isteyebiliriz. Yeniay’dan 3 gün sonra yani güneş ışığını topladıktan sonra, güzelleşmek adına daha destekleyici zamanlardır.
  • ?03:15’te Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde sizden yaşça büyük kişilerden destek görebilirsiniz. Rüyanızda ak sakallı dede gelirse şaşırmayın annem.
  • ?09:18’de Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Alıngan olabileceğiniz bir zaman dilimidir. Boş yere kendinizi üzmek yerine çevrenizdeki insanların problemleri ya da kırgınlık ile ilgilenebilirsiniz. Başkalarına sağlayacağınız destek size de şifa olacaktır.
  • ?12:26’da Mars Uranüs 150’lik açısı gerçekleşecek. Bu da özellikle siyasetle ilgili beklenmedik gelişmeler olabileceğine, para piyasalarında ani satışlar olabileceğine, piyasanın oynaklığına ve toprak hareketlerine işaret eder.
  • ?14:05’te Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bununla ilgili detaylı bir yazı yazdım, bunu bir önceki postumdan okuyabilirsiniz.
  • ?15:03’te Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Güneş Mars ile kavuşuma iyice yaklaşırken, agresif hareketlerden uzak durmanız gereken zamanlara işaret eder. Güneş’e yakın olduğu için Mars yanmaktadır. Bu nedenle harekete geçmek oldukça zorlaşacaktır. Mars’ın Terazi burcundayken kazanamayacağınız mücadelelere girmeyin. Diplomasi geliştirmek için ideal zamanlardır.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 6 Ekim Günlük Astroloji Yorumu. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.