4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

4 Ekim 2021

4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

  • 4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?
    -Ay tüm gün Başak burcunda yer alacak. Dolayısıyla hayatımızda ayıklamak istediklerimizi ayırmak, hayatınızı düzene koymak için harika bir gündeyiz. Bugün işlerimizi daha planlı programlı halledebiliriz. Ayrıca temizlik yapmak için de ideal bir gündeyiz.
  • 03:04’te Merkür-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4-5 gün sürecektir. Merkür retro sürecindeki yarım kalan işleri tamamlamak adına oldukça desteleyici bir sürece işaret eder. Zihnimiz hava enerjisinin bize verdiği yetkiye dayanarak, tüm bilgileri genişletmek adına bize yardım edecektir. Gelecekle ilgili plan, projeleriniz varsa bu fikirleri geliştirmek için güzel bir zaman dilimidir. Daha önce sosyal medya platformu çalışmaları yapmışsanız ve devam ettiremediyseniz bi bakın annem. Hazır retro zamanındayken bir orayı düzenleyin, tamamlayın derim. Özellikle yarım kalmış eğitimlerle alakalı tamamlamalar yapabilirsiniz. Ders kayıtları atılmıştır ama siz bir türlü izleyememişsinizdir, işte tam zamanı! Beklediğiniz ya da kaçırdığınız bir iş teklifi varsa o da gelebilir. Merkür ve Jüpiter 21 Eylül 2021’de de üçgen açı yaptı. İşte orada yarım kalan şeyler, tam anlayamadığınız ya da devam ettiremediğiniz konular varsa tekrar gündeme gelebilir.
  • 12:18’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz zamanlara işaret eder. Mars ve Güneş, Uranüs ile 150 derecelik kadersel bir açı yaptığı için, kazalara karşı dikkatli olun annem. Aynı zamanda, yaratıcılığımızın yüksek olduğu zamanlardır. Bir de para piyasalarında satışlar artabilir.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.