3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

3 Ekim 2021

3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?
Güne Ay Aslan burcunda başlayacağız.

  • 02:41’de Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkiler açısından zorlayıcı saatlere işaret edebilir. Neyse ki, geç bir saat. Uyuyun dinlenin annem.
  • 02:41 ile 11:37 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
  • 11:37’de Ay Başak burcuna geçiş yapacak. Kendimizi daha fazla eleştirel hissedebiliriz. Temizlik yapma içgüdülerimiz artabilir. Hayatta bir şeyleri ayıklamak, düzene sokmak için ideal bir gündeyiz. İşlerinizi de kategorize edip, eksiklerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz annem.
  • 18:50’de Güneş-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 5 gün sürecektir. Mars, Güneş ile kavuşuma gittiği için; sinirli tavırlarımız bizi yaralayabilir. Bu konuda dikkatli ve kontrollü hareket etmeliyiz. Dengeyi sağlamak adına içimize attığımız ve benliğimizi yaralayan konular da bir muhasebe yapmakta fayda vardır. Farkındalıkla hareket etmek, yaşayabileceğimiz problemleri kontrol etmemizi sağlayabilir. Tabi negatif anlamada, öfke patlamaları yaşayıp yara alabilirsiniz. Şifa bulmak adına etrafınızda öfkeli insanları sakinleştirin annem.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.