28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

28 Eylül 2021

28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

28 Eylül Günlük Astroloji Yorumu. Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda başlayacağız. Haberleşmenin, sosyalleşmenin önemli olduğu bir gündeyiz.
?02:24’te Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. İlahi olarak korunduğumuz saatlerdir. Bol bol dua edip öyle yatın annem.
?07:18’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Güne iletişim yoğunluğu ile başlayabilirsiniz annem. Merkür burada durağanda ancak 08:10 itibariyle Retro hareketine başlayacağı için yanlış kişilere yanlış mailler, mesajlar atmamaya özen gösterin annem.
?07:18 ile 16:34 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmektense yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?08:10’da Merkür Retro hareketine başlayacak. Bununla ilgili uzunca bir yazı yazdım. Bunu bir önceki postta okuyabilirsiniz.
?16:34’te Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla aidiyet konuları, aile bağları, duygularımız sezgilerimiz oldukça gündemde olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.