17 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

17 Ekim 2021

17 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

17 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

17 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Balık burcunda yer alacak. Hayal gücümüzün, imgelemimizin, empati yeteneğimizin oldukça güçlü olduğu bir gün. Ancak başkalarının ruh halini sünger gibi emebileceğiniz için çevrenizdekilerin negatif enerjilerine karşı dikkatli olun. Ayrıca Balık Burcu ayakları temsil ettiği için giyeceğiniz ayakkabının rahat olmasına özen gösterin. Ayaklarınızın hassas olabileceği bir gündür. Keyfiniz kaçmasın annem.
  • ?04:23’te Merkür-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4 gün sürecektir. Keyifli günlere işaret eder. İletişim dilimizin estetik ve hoş olacağı bir süreçtir. Hayatınızı mizah katmak için güzel bir süreçtir. Bu güzel günleri değerlendirin tatlişlerim. Hoş sözler söylemekten çekinmeyin.
  • ?06:14’te Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Geleneksel kalıpların dışına çıkmaya eğilimli olacağınız, vizyonunuzun geniş olacağı bir zaman dilimidir. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak bağımsız hissedebilirsiniz. Sanatsal konularla ilgili bir uğraşınız ve işiniz varsa oldukça yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Sıra dışı marjinal eserler ortaya çıkarabilirsiniz.
  • ?15:12’de Güneş-Plüton karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 6 gün sürecektir. Aşırı kontrolcü tavırlar sergileyebiliriz veya aşırı kontrolcü davranışlarla karşılaşabiliriz. Benliğin olumlu bir şekilde dönüştürülmesi için kullanabiliriz. İrade göstererek kendimizle ilgili değiştirmek istediğimiz alışkanlıkları ve tavırların üzerine gidebiliriz. Bir de bu süreçte manipülasyonlara karşı dikkatli olun annem. Kimseyle güç savaşına girmeyin.
  • ?18:16’da Merkür Retro’dan çıkmak için durağan hale geliyor. İletişime dikkat edin. Bu iki gün Merkür duracak. Mümkünse yeni işlere  başlamayın annem. Yarım kalan işleri tamamlamak için ideal zamanlardır.
  • ?19:59’da Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Gerçekten ruhsal olarak sezgilerimizin çok güçlü olduğu, maneviyatımızın güçlü olduğu, içimizden geçenlerin olabilme potansiyelinin yüksek olduğu saatlerdir.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.