14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

14 Ekim 2021

14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

 ve14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

14 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Kova burcunda yer alacak. Dolayısıyla bol bol konuşacağımız ve bol çene sarf edeceğimiz bir günün içindeyiz. Arkadaşlarla bol bol vakit geçirebileceğimiz
  • ?05:17’de Satürn artık direkt hareketine başlıyor. Sorumlulukları, disiplini, zamanı temsil eden benim en sevdiğim gezegendir Satürn, öğrencilerim bilir. Çünkü Satürn öğretir. Öğrenmeyi zorunda bırakır. Bizim için bu Satürn retrosu oldukça zor geçmiş olabilir, sorumluluklarımızı düşündüğümüz zaman kavramında problemler yaşadığımız bir süreç yaşamış olabiliriz. Artık düşündüklerimizin uygulamanın sorumluluklarını alma vaktimiz geldi. Ne ile alakalı sınavımız varsa onun sorumluluğunu alıp, çalışmamız gerekiyor. Bu insan ilişkileri, evlilikler veya kendimiz olabiliriz. Satürn diyor ki ben sorumluluklarını almayı başarırsan hayatın düzene girecek. Özellikle gruplarla olan iletişimimiz veya sosyal çevremiz, iletişimimiz konularında artık daha rahat hareket edebileceğiz.
  • ?11:54’te Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın gündemde olduğu ve olaylara ciddiyetle yaklaştığımız saatlerdir. Bu nedenle kendimizi biraz kısıtlanmış hissedebiliriz aynı zamanda yine de görevleriniz ve sorumluluklarınız konusunda orijinal fikirler üretebiliriz. Çok sistematik ve çalışkan olabileceğiniz bir zamandır. İşleri toparlamak istiyorsanız sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
  • ?13:03’te Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Kibar, hoş sohbet, zevkli olabileceğiniz zamanlardır. Yeni kişilerle tanışmak için desteklenen saatlerdir.

Akşam Üstü

  • ?17:41’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifalanmak için de harika zamanlardır, sağa sola patlamak yerine, orijinal fikirler üretip, başkalarına da fayda olmak daha iyi olabilir. Bugün yaptığınız yardımlar yarın hiç beklemediğiniz zamanlarda önünüze fırsat olarak çıkabilir.
  • ?20:08’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Dolayısıyla bu saatler iletişimimizin oldukça aktif olabileceği, kendimiz çok daha iyi ifade edebileceğimiz zamanlara işaret ediyor. Birileriyle bir şeyler konuşmak istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirisiniz. Tabi üzerinde düşünmelisiniz çünkü Merkür halen retro tatlişlerim.
  • ?23:51’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Dürtüsel olarak özgür olmak isteyeceğiniz saatlerdir. Ne kadar özgür olmak istersek isteyelim maalesef sorumluluklar elimizi bağlıyor. Sizi bunaltan konularda ve durumlarda başka çözüm yolları bulmaya çalışın. Ani beklenmedik gelişmeler, sürprizler söz konusu olabilir, kendi depremlerinizi yaratmayın.
    Bugünün de başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.