11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

10 Ekim 2021

11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

11 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Güne Ay Yay burcunda başlayacağız. Eğitim konuları, basın yayın konuları gündemimizde olabilir. Kendimizi daha hoşgörülü, daha keyifli ve enerjik hissedebiliriz.
  • ?05:16’da Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Sabah uyandığınız da biraz dalgın olabilirsiniz. Evden çıkmadan önce son kontrolleri iyi yapın annem.
  • ?07:30’da Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Şanslı zamanlara işaret eder. Dua etmeyi ve güzel şeyler dilemeyi unutmayın.
  • ?07:30 ile 20:14 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
  • ?20:14’te Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla sorumluluklarımızın daha fazla gündemde olduğu, kendimizi daha ciddi hissettiğimiz, olaylara daha ciddi bir perspektiften baktığımız bir sürece işaret eder.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.