1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

1 Ekim 2021

1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • Güne Ay Yengeç burcunda boşlukta başlayacağız.
  • 02:31’de Venüs-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4 gün sürecektir. Jüpiter retro hareket ettiği için bu süreç ilişkilerle ilgili eski sorunları bize sorgulatabilir. Her ne kadar bizi krizli durumlara soksa da içsel bir farkındalık yaşamamıza sebebiyet verebilir. Aynı zamanda ilişkilerle ilgili gelecek kaygımızın artabileceği bir dönemde olabilir. Yatırım konusunda da dikkatli olunması gereken bir sürece işaret edebilir. Yatırımlarla ilgili abartılı hareketlere dikkat edin annem.
  • 03:53’te Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz,  neşeli hissedebileceğimiz, biraz daha eğlenceli olabilecek bir zaman dilimine geçiyoruz.
  • 15:59’da Mars-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 1 hafta sürecektir. Mücadele şeklimizde bir ikilem yaşayabiliriz. Bir yanımız uzlaşmacı bir yanımız girişken olabilir. Bu süreci iyi yönetmek için, agresif tavırlarımızı çok iyi dengelememiz gerekir. Hatta bu süreci kendimizle yüzleşmek için kullanmaya çalışmalıyız. İçimize attığımız bizi rahatsız eden ve yaralayan konularda sakin kalabilmek için, problemleri  dostlarımızla paylaşarak önemli farkındalıklar geliştirebiliriz. Ateşli hastalıklar ve böbrek taşlarına dikkat!

17:00 Sonrası

  • 17:09’da Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Otorite figürleri ile çatışma yaşayabilirsiniz. İçgüdüsel olarak sahnede ve ön planda olma isteği ile hiyerarşiyi hiçe sayabilirsiniz. Dikkatli olun. Satürn’ün Kova burcundaki yerleşimine gitmeye çalışmak, hümanizmi ön plana çıkarmak size iyi gelecektir. Otorite ile çatışmak yerine kolektif bir amaç uğruna elinizi taşın altına koymak size başarı getirecektir. Aslan yürekli olun. Cesaretinizi adalet için kullanın ve kişisel hırslarınız yerine ortak amaçlara hizmet edin.
  • 17:26’da Merkür-Plüton karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 4-5 gün sürecektir. Kardeşlerle ilgili manipülasyonlar gündeme gelebilir. Geçmişte çözemediğimiz problemlere güçlü bir bakış açısı geliştirebiliriz. Ancak bu noktada çok ince bir çizgi var, takıntı haline getirmemeye özen gösterin annem. Merkür retro dışsal olarak iletişim problemleri getirse de zihnimiz çok kuvvetli çalışacaktır. Bu nedenle çözmek istediğiniz konu neyse ona odaklanıp, zihninizi disiplinize ederek, çalışın annem. 22 Eylül’de aynı açı Merkür düz hareketindeyken tekrar oluşmuştu. O dönem ile benzer şeyler yaşayabiliriz ya da yarım kalmış bir takım fikirler, anlaşmalar ve sözleşmeler varsa tekrar karşınıza çıkabilir.
  • 20:33’te Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. İçsel ve dışsal enerjinizin uyumlu olacağı bir zaman dilimidir. Kendinizi dengeli ve uyumlu hissedeceğiniz bir sürece işaret eder. Ateş ve hava elementinin uyumu, iletişimi destekler ancak Merkür retro olduğu için siz yine de dikkatli olun tatlişlerim.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.