Yükselen Yengeç (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Yengeç (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yengeçler;

Haftanın ilk günü ortaklıklarla ya da eşinizle alakalı gündemler oluşabilir. Çarşamba günü itibari ile eğitimler ve yurt dışı konularında oldukça şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aynı gün eş, dava ve ortaklıklarla alakalı konular gündemde olup imzalar atabilirsiniz. Perşembe günü iş ortamınızla alakalı krizler çıkabilir.  Cumartesi günü çevrenizden birileri ile ortaklık geliştirebilirsiniz. Pazar günü itibari ile okült konular, bankalar, borçlar ve ameliyat konuları ile alakalı zihniniz çalışabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.