Yükselen Terazi (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Terazi (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Teraziler;

Haftanın ilk günü ev işleriniz ile alakalı konularla uğraşabilirsiniz. Çarşamba günü aileniz, yuvanız ile alakalı gündemler oluşabilir ve aynı gün günlük rutinleriniz ve işleriniz artmaya başlayabilir. Perşembe günü aileniz ve yuvanız ile aldığınız kararların üstünden tekrar geçip değiştirebilirsiniz ve aynı gün hobileriniz ile alakalı eğitimler almaya başlayabilirsiniz ya da çocuklarınızın okulu gündemde olabilir, aşk hayatınız hızlanabilir. Cumartesi günü atalarınızdan gelen miraslar gündemde olabilir ya da ev kredisi çekmek isteyebilirsiniz. Pazar günü itibari ile hobiler, aşk, çocuklarla alakalı zihniniz çalışabilir.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.