Yükselen Oğlak (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Oğlak (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Oğlaklar;

Haftanın ilk günü seyahatler gündeminiz olabilir. Eğitimler alıp imzalar atabilirsiniz ve yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Çarşamba günü kendiniz ve ilişkiniz ile alakalı kafa yorabilirsiniz. Aynı gün seyahatler konusunda, yakın çevreniz ve eğitimler konusunda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Perşembe günü kapalı kalmış fikirleriniz ortaya çıkabilir ve bundan para kazanmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz, hobilerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü itibari ile zihniniz daha çok para, varlıklarınız ve kazançlarınız konusunda aktif olacak.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.