Yükselen Kova (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Kova (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Kovalar;

Haftanın ilk günü hayallerinizi gerçekleştirmek için para harcamaya başlayabilirsiniz. Çarşamba maddi anlamda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Perşembe günü arkadaşlarınızdan destek alarak birtakım atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi günü aileniz ve yuvanız ile alakalı yeni gelişmeler olabilir, belki uzak yerlere taşınma isteğiniz gündeme gelebilir. Pazar günü itibari ile zihniniz daha çok kendiniz, hayat motivasyonunuz ile alakalı çalışabilir.

Kova
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.