Yükselen Koç (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Koç (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Koçlar;

Haftanın ilk günü kariyeriniz ile alakalı arkanızdan dönen dedikoduları öğrenebilirsiniz. Hayalinizdeki imzayı atmak için biraz irade göstermeniz gerekiyor. Çarşamba günü sağlık problemleriniz varsa şifalanabilirsiniz ve kariyeriniz ile alakalı daha önce atamadığınız imza, terfi ve maaş zammı söz konusu olabilir. Perşembe günü sosyal çevreniz sayesinde seyahat planları yapabilirsiniz. Dün attığınız imza, anlaşmalar doğrultusunda büyük kariyer dönüşümü yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kariyeriniz ile alakalı konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü itibari ile sosyal çevreniz ön plana çıkabilir zihniniz umutlarınız için çalışabilir.

Koç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.