Yükselen İkizler (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen İkizler (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen İkizler;

Haftanın ilk günü başkalarından kazandığınız paralar ön planda olabilir. Çarşamba günü itibari ile kariyerinizle alakalı gelişmeler söz konusu olabilir aynı zamanda işten ve ortaklıktan kazandığınız para ile alakalı vergi ödemesi yapabilirsiniz ya da miras konuları gündemde olabilir. Perşembe günü ortaklık imzası ya da davalarla alakalı bir takım imza atabilirsiniz. Cumartesi okült konulara ilgi duyabilirsiniz ve Pazar günü itibari ile eğitimler, yurt dışı gibi konularda zihniniz çalışabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.