Yükselen Boğa (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Boğa (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Boğalar;

Haftanın ilk günü arkadaşlarınız sayesinde şehir dışı işler söz konusu olabilir aynı gün yeni eğitimlere de başlayabilirsiniz. Çarşamba günü itibari ile hayalleriniz ve umutlarınızla alakalı gelişmeler ve sosyal çevrenizin genişlemesi söz konusu olabilir. Aynı gün bir konuyla alakalı imza söz konusu olabilir. Eğitim verecekseniz bunlarla alakalı gelişmeler olabilir. Perşembe günü kredi çekmeyi ya da ortaklı işlerden getirdiğiniz paralarla alakalı işler yapabilirsiniz. Cumartesi günü aniden şehir değişikliği için teklif alabilirsiniz ya da sizi direkt etkileyecek anlaşmalar söz konusu olabilir. Pazar günü itibari ile kariyeriniz ile alakalı zihniniz çalışabilir.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.