Yükselen Başak (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Başak (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Başaklar;

Haftanın ilk günü ilişkilerle alakalı gündem yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü itibari ile davalar, ortaklıklar, ilişkiler ve evlilik konuları gündemde olabilir. Aynı gün çocuklarınız ile ilgilenip, hobilerle alakalı eskiden gündem olan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü de bu konuları değiştirip dönüştürüp yeni şeyler ortaya koyabilirsiniz. Aynı gün evden çalışmak isteyip işe gitmeyebilirsiniz ya da evle alakalı konularda vakit harcayabilirsiniz. Cumartesi günü hobileriniz ile alakalı eğitimler vermek isteyebilirsiniz. Pazar günü itibari ile günlük rutin, iş ve çalışma ortamınız ile alakalı zihniniz çalışabilir.

Başak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.