Yükselen Aslan (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Aslan (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Aslanlar;

Haftanın ilk günü günlük işleriniz ile alakalı ve iş ortamınız ile alakalı krizler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü itibari ile ameliyat konuları, başkalarından kazandığınız ortaklaşa paralar ve miras konuları ile alakalı gündemler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü İş ortamınız ve günlük rutinler ile alakalı değişim dönüşümler yaşayabilirsiniz. İstifa etme kararı alabilirsiniz, sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Aynı gün itibari ile ilişkinizle alakalı gündemler ve ciddiyetler oluşabilir. Cumartesi kariyeriniz ve işiniz ile alakalı değişim istekleri söz konusu olabilir. Pazar günü itibari ile ilişkiler, davalar ve ortaklık konuları ile alakalı zihniniz çalışabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.