Yükselen Akrep (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Aralık 2021

Yükselen Akrep (27 Aralık 2021-02 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrepler;

Haftanın ilk günü çocuklarınızın okulu ile alakalı konular gündemde olabilir. Bekar akrepler sosyal medya kullanarak birileri ile tanışabilir. Zaten Çarşamba günü aşk, flört, hobiler ile alakalı konularda şanslı bir dönem. Aynı gün eğitimler, imzalar ve evraklarla alakalı konular gündemde olabilir. Perşembe günü aileniz sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz ve bu konuyla alakalı imza atabilirsiniz. Cumartesi günü çevrenizden birileri ile ortaklı iş kurma imkanınız olabilir. Pazar günü itibari ile aileniz ve yuvanız ile alakalı konularda zihniniz çalışabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.