Yepyeni bir döneme hazır mısınız?

17 Temmuz 2023

Yepyeni bir döneme hazır mısınız?

🍀Yepyeni bir döneme hazır mısınız?
💫Kuzey Ay Düğümü Koç burcuna, Güney Ay Düğümü ise Terazi burcuna geçecek. Bu seyahat 12 Ocak 2025 tarihine kadar sürecek.
💫Ay düğümleri bizim hayatımızda bildiğimiz ve kendimizi geliştirmemiz gereken konuları anlatmaktadır. Güney Ay Düğümünüz hangi burçtaysa o konular hakkında donanımlı gelmişsinizdir. Ancak kişinin gelişimi açısından bildiğinde kalmak yerine bilmediklerini deneyimlemesi ve keşfetmesi gerekmektedir. Zaten biz bunu yapamadığımızda da sistem bizi buraya zorunlu hale getiriyor ve hayatımızda önemli kadersel dönüşümler yaşamak zorunda kalıyoruz. Bu süreçte ait olduklarımızı komple bırakırsak da sudan çıkmış balığa dönme riskimiz oldukça kuvvetli. Nasıl bir çocuğa bir anda araba kullanmayı öğretemezseniz, bunun için bir birikime ihtiyacı varsa biz de Güney Ay Düğümümüzü bırakmamalıyız. Güney Ay Düğümümüzü bıraktığımız anda kendimizi büyük bir boşlukta hissedebiliriz, çünkü tecrübe olmadan yeniliklere adapte olamayız. Önemli olan sahip olduklarımızla yeni deneyimler yaşayacak cesareti gösterebilmemiz gerektiğidir.
💫Global bazlı geçmişte bu akslarda neler olmuş diye baktığımızda;
💫Bugüne kadar en uzun süren deprem Sumatra’da 26 Aralık 2004’te meydana geldi. 9,1 büyüklüğündeki deprem, yaklaşık 10 dakika sürdü. Bu deprem Kuzey ay düğümünün Koç burcuna geçtiği ilk gün meydana geldi.
💫İlk Yüz nakli gerçekleşti.
TL’den 6 sıfır atıldı.
💫Koç Terazi aksı dünya astrolojisinde savaş aksı olarak tanımlanmaktadır ve bazı ülkelerin parçalanması söz konusu olabilir.
💫Lider değişimleri, yeni genç liderlerin ortaya çıkacağı bir sürece işaret eder.
💫Aslında tam olarak yeniliklerin ortaya çıkacağı bir döneme giriyoruz.
Gad Terazi burcunda ve biz aslında diplomasiyi, stratejiyi, ilişkileri çok iyi biliyorken artık biraz daha Koç burcu özelliklerini deneyimlemeli ve daha cesur, daha bireysel, daha lider özelliklerimizi ortaya koymalıyız.
💫Bireysel bazda baktığımızda bu deneyim bize aslında ilişkilerimiz konusunda kendimizi keşfetmemiz gereken bir sürece işaret ediyor.
Hep karşı tarafa göre hareket ederseniz bu süreçte gelişim gösteremediğiniz gibi kayıplar da yaşayabilirsiniz.
💫Hayatınızda deneyimlemediğiniz konularda risk alırsanız kazanç elde edebilirsiniz.
Tam olarak ilkleri deneme zamanındayız.
💫Cesur olan kazanacak! Şimdi cesur olma zamanı. #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Temmuz #aydüğümleri #koçterazidüğümler #koçkuzeyaydüğümü #terazigüneyaydüğümü #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.