YENGEÇ (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

27 Haziran 2023

YENGEÇ (Temmuz 2023 Aylık Burç Yorumları)

Uzun zamandır bitirmeyi düşündüğünüz ilişkileriniz sonlanabilir. Grup içinde tanıştığınız biri ile ani evlilik kararı alabilirsiniz. İlişkilerinize farklı bir bakış ile bakacağınız ve gelişmeye açık olacağınız bir ay olabilir. İş ortaklıklarınızda bitiş yaşayabilirsiniz. Korkmayın yeni projeler kapınızda olacak. Hem iş hem de özel hayatınızda yeniden var olmak için sistem kurma çabalarınızın sonucunu görebilirsiniz. Maddi açıdan fazla risk almamanız iyi olabilir. Kendinizle ilgilenebilir, bu dönemde yaptırmak istediğiniz bakımlarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Kendinizde eksik hissettiğiniz yönlerinizi geliştirebilirsiniz. Kendinize hizmet önceliğiniz olabilir. Yeni projeler gündeminizde olabilir. Adınızdan söz ettirebilirsiniz. Sağlam ve güvenilir adımlarla ilerlemeniz kalıcılık verecektir. Hayatınızla ilgili değiştirmek istediğiniz konuları tek tek ele alabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.