YENGEÇ (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Ocak 2023

YENGEÇ (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

Eğlendiğiniz ve kolay kazanç sağlamak istediğiniz işleri yapmak isteyeceksiniz. Maddi açıdan güvende olma eğiliminizi göreceksiniz. Finansal getirisine göre hedeflerinizi belirlediğinizi göreceksiniz. Beklediğiniz para gelebilir. Fazlaca para harcama eğiliminizi fark edeceksiniz. Arkadaşlarınızdan gördüğünüz ilgi sizi tatmin etmeyecektir. Yeni eğitimlere başlamayı düşünebilirsiniz. Uzak yerlere seyahat etme fikrinizi gerçekleştireceksiniz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.