YENGEÇ (Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Mart 2023

YENGEÇ (Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları)

Ailenize olan duygusal ihtiyacınız artacaktır. Eski günlerinizi hatırlayabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Duyarlı ve hassas davranacaksınız. Evinizde dengeleri sağlayan siz olacaksınız. Uzun zamandır biriktirdiğiniz endişe ve sıkıntılarınıza çözüm bulacaksınız. Kendinizi güvende hissetmek adına planladığınız gayrimenkul alımı ile ilgili konuları sonuçlandıracaksınız. Ortaklaşa mülk edinme fikrinizi gerçekleştirmek için zorlanabilirsiniz. Bu ay evinizle ilgili planlarınızı tamamlayacaksınız. Annenizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Evinizde vakit geçirmek isterken aklınız kariyer hedeflerinizde kalacaktır. Kariyerinizle ilgili hırslı ve atak davranacaksınız. İstediğiniz sonuca ulaşana kadar birçok yolu deneyeceksiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirirken aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz. Duygusal manada kendinizi dinamik hissedeceksiniz. İşinizi yaparken göz önünde olmak isteyeceksiniz. Tedbirli davranmak ve üstlerinizden tavsiye almak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Kendi işinizi kurmayı düşüneceksiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.