YENGEÇ (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ekim 2023

YENGEÇ (Kasım 2023 Aylık Burç Yorumları)

İçinizdeki çocuğu serbest bırakarak işe başlayabilirsiniz. Başkalarının ne düşündüğü ile ilgilenmeyerek yaratıcı yönünüzü serbest bırakın.  Projeleriniz varsa ortaya çıkarma zamanı iyi değerlendirin. Romantik ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve keyifli bir süreç sizi bekliyor. Eğlence anlayışınız ve çocuklarınızla iletişiminizde yeni bir form geliştirebilirsiniz. Bitmesi gereken ilişkiler sonlanabilir, mutlu olmayı hak ediyorsunuz. Yeni aşklar kapınızı çalacaktır. Sizin dışınızda gelişen olaylar, sonradan duyduğunuz haberler ortaya çıkabilir. İlginiz olmayan konulara dahil olmayın. Kendinizle ve insanların sizin hakkınızdaki düşünceleri ile yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Sorgulamaktan ve konuşmaktan çekinmeyin, objektif davranabilirseniz daha iyi hissedeceksiniz. Cesur olun, rüyalarınıza kulak verin. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.