YENGEÇ (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ağustos 2023

YENGEÇ (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle iletişiminiz artacaktır. Detaylara takılabilir, eleştirel davranabilirsiniz. Sosyal çevreniz aracılığı ile yeni sözleşmeler gündeminize gelebilir. Beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olayları analiz edecek ve kolay uyum sağlayacaksınız.  Günlük koşturmalarınızın yoğunlaşacağı bir ay olacak. Her şeyin üzerinde ayrıntılı düşünmeye çalışırsanız yorucu olacaktır. Kariyer alanında istediğiniz yerde olmadığınızı düşünebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir, yeni görevler üstlenebilirsiniz. Kariyerinizi şekillendirmek için fırsatları değerlendirmelisiniz. Daha fazla çaba göstermeli bazı şeylerin sizin elinizde olduğunu bilmelisiniz. Mesleki açıdan sizi destekleyen kişilerden yardım alabilirsiniz. Güven ve sevgi ihtiyacınızı karşılayacağınız yer eviniz olacaktır.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.