Yengeç Burcunda Yeniay (10 Temmuz 2021)

9 Temmuz 2021

Yengeç Burcunda Yeniay (10 Temmuz 2021)

YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY

Selamlar canım arkadaşlarım, 10 Temmuz Cumartesi Türkiye saatiyle 04:16’da Yengeç burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Etkisi yaklaşık 15 gün kadar sürecektir. Yeni ay, Ay ve Güneşin aynı pozisyonda olmasıdır. Yeni başlangıçlar enerjisi barındırır fakat ayın ışığı gözükmediği için yeni adımlar için 3 gün beklemeyi öneririm. Yeni ay 18 derece Yengeç burcunda olacağı için bu derece ve +/- 5 derece yakınlarında gezegen yerleşiminiz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Bu Yeni Ay, Yengeç, Akrep, Balık burçları için şanslı etkilere sahipken, Koç, Terazi, Oğlak burçları için daha zorlu olabilir.

Yengeç Burcu, aile, ev, yuva, aidiyet, koruma, kollama, vatan toprakları ve kendinizi rahat hissettiğiniz alanlar ile ilgilidir. Yengeç Yeni Ayı ile bu konularda gündemler oluşabilir. Pek çok çift evlilik kararı alabilir, yuva kurmak isteyebilir. Bu günlerde sosyal medyada bol bol nişan, düğün paylaşımı görebilirsiniz ?

Yeni Ay’ın açılarına baktığımızda, Uranüs ve Neptün ile olumlu açılar kurduğunu görmekteyiz. Yeni yapılan başlangıçlarda ani gelişen olaylar sizi hayallerinize götürebilir. Özellikle önünüzü görmekte zorlandığınız konularda artık netleşmeler yaşayabilirsiniz. Ani gelişen, şok edici durumlarda kontrollü davranmanız sizi istediklerinize kavuşturacaktır. Aile hayatınız daha fazla önem kazanacaktır. Aileniz için harekete geçebilir, onların rahatı için çabalayabilirsiniz.

Yeni Ay anında Venüs ve Mars kavuşuma gidiyor. Bu dönemde yeni aşklar başlayabilir. Kalbi boş olanlar için hareketli, tutkulu bir aşk gelebilir. Süregelen ilişkiler için aşk daha fazla hissedilebilir olacak. Bu kavuşum Satürn ve Uranüs tarafından zorlanıyor olacak. Bazı ilişkilerde sorumluluklar sorunlar oluşturabilir. Bu dönemde ilişkide ani gelişen durumlar karşısında daha sakin kalmanızda yarar var. Yeni başlayan, oturmamış ilişkilerde anlık gelişen tutku ve heyecan ile evlilik, çocuk, birlikte yaşama gibi kararlar alınabilir. Bu kararlar geleceği çok düşünmeden, aniden verildiği için çok tutarlı olamayabilir. İlişkinizin sorumluluğunu almadan böyle önemli kararlar almanızı tavsiye etmem.

Aynı zamanda kadersel eşi anlatan asteroit Juno ile Güney Ay Düğümü kavuşum halinde olacak. Bu dönemde eski sevgililer tekrar gündeminize gelebilir. Yarım kalmış bir aşk hikayesi tamamlanabilir. Biten bir ilişki bu sefer daha ciddi niyetler ile karşınıza çıkabilir.

Yeni Ay, Wasat sabit yıldızı üzerinde gerçekleşiyor. Bu sabit yıldız zehirler, kimyasallar, gazlar, şiddet olayları ile ilgilidir. Bu süreçte kimyasallar ile zehirlenmeler söz konusu olabilir. Özellikle aile içinde şiddet, zehirlenme gibi olaylar gündeme gelebilir. Kimyasal atıklar, gazlar ile zarar görenler olabilir. Fabrika atıkları yüzünden zehirlenenler olabilir.
Yeni Ay, Türkiye haritasının 1.evinde gerçekleşmekte. Dünya astrolojisinde 1.ev, halkı, halkın sağlığını, genel durumunu anlatır.
Yengeç burcu ise Dünya astrolojisine göre, arsalar, konutlar, aile kurumu, anneler, milliyetçilik anlatır. Yeni ay, Türkiye haritasındaki Venüs ile olumlu bir açı yapmakta.

Ülkenin kadınlarının yaptığı girişimler halk sağlığında olumlu gelişmelere sebep olabilir. Aynı zamanda ülkenin genel durumunda gelişen değişimler halkın milliyetçiliğini arttırabilir.
Ekonomik konularda destekler bulunabilir.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.