Yengeç Burcu(Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Yengeç Burcu(Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yengeç

Bu ay başından itibaren kariyerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Patronlarınız ile aranızı ısıtabilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren kariyerinizde başarıyı yakalayabilirsiniz. İş arıyorsanız iş bulabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise rüyalarınız sayesinde geçmişte yaşadığınız travmaları fark edebilirsiniz. 15 Mayıs civarında aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.  21 Mayıs itibariyle iç dünyanıza odaklanabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Daha fazla çalışabilirsiniz. Ay sonu ise arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bol bol sosyalleşebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.