Yengeç Burcu(Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Yengeç Burcu(Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yengeç

Ay başından itibaren içinize dönük olacaksınız. Kendi kabuğunuzdan çıkmak istemeyebilirsiniz.13 Haziran itibariyle iç sesinize odaklanabilirsiniz. Ayrıca terapiye başlama kararı alabilirsiniz. 14 Haziran civarında çalışma ortamınızda önemli gündemler oluşabilir. Çalışma şartlarınız değişebilir. 21 Haziran itibariyle üstünüzdeki rehaveti atıyorsunuz. Kendinizi ortaya çıkarmaya başlıyorsunuz. 23 Haziran itibariyle ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. 29 Haziran civarında hayatınızın gidişatında önemli yenilikler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.