Yengeç Burcu(02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Yengeç Burcu(02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç

Haftanın ilk günü sosyal statünüzü değiştirecek fırsatlar bulabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkinizi güçlendirecek kararlar alabilirsiniz. Özellikle evlilik gündeme gelebilir. Perşembe günü bir arkadaşınız sizi oldukça şaşırtabilir. Sosyal çevrenizde şok edici gündemler yaşanabilir. Cuma günü partnerinizin ailesinden destek görebilirsiniz, onların onayını alabilirsiniz. Cumartesi günü ise gelecek planlarınızı düşünebilir, onlar için harekete geçebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.