Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

8 Haziran 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, manevi konular, hayalleriniz, idealleriniz, yükseköğrenim, yurtdışı, kariyer gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında ikili ilişkiler, eşler, ortaklıklar, finans ile ilgili konular gündem de olurken hafta sonunda ise, maneviyat, hayalleriniz, idealleriniz gibi konular daha odak noktası olabilir. Kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. İdeallerinizin, hedeflerinizin ne kadar gerçekçi olduğunu sorgulayabilirsiniz. Bu zorlanmayı olumluya çevirmek için gerçekten nelerin sizin için doğru olduğunu veya nelerin size iyi geleceği konusunda bir değerlendirme yapabilirsiniz. Ruhsal farkındalığınızı da yükseltmek için desteklendiğiniz bir zaman dilimidir. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Rüyalarınızın size ne ifade ettiğini değerlendirmenizi tavsiye ederim. Kariyer hedeflerinizi belirlemek konusunda desteklenmektesiniz, kariyer konusunda nelerin sizi motive ettiğine karar verebilirsiniz.

Hafta sonunda, ilahi konulara, vizyonunuz geliştirecek konulara eğilmek için ideal zamandasınız.  Araştırmak, geliştirmek istediğiniz konular için harekete geçebileceğiniz bir süreçtir. Sosyal olarak daha izole olduğunuz bu süreçte, bu yaratıcı ve evrensel enerjiyi olumluya çevirmek adına araştırmalara ve kendinizi geliştirmek istediğiniz konulara hız verebilirsiniz. Zaten mevcut çalışmalarınız varsa bunları yayınlayabilirsiniz. Tüm insanlığa hizmet için ideal zamanlardır, yurtdışı bağlantılı konularda da desteklenebilirsiniz. Tabi tüm bu konuları daha gerçekçi, ayakları yere basan sağlam temellere oturtmalısınız yoksa bu süreç biraz kafa karışıklığına sebebiyet verebilir. Hayallerimizi gerçekleştirmekte için vizyonumuzun genişliği bize fayda sağlar ancak vizyonumuzu maddi gerçeklerle örtüştürmeliyiz.

Yengeç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.