Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, haftanın ilk günü eşinizin veya ailenizin parası ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz bir miras var ise onunla ilgili haberler alabilirsiniz. Salı günü kariyerinizle ilgili bazı krizleri çözebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde bazı sorunlar, tartışmalar yaşanabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da maddi konular ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir. Aileniz veya eşiniz maddi olarak size destek verebilir. Aynı gün maddi krizleriniz çözüme ulaşabilir. Cumartesi yine maddi konularla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Pazar günü ise hayalini kurduğunuz bir eğitim veya seyahat var ise onunla ilgili adım atabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.