Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler, haftaya yakın çevreniz, zihinsel aktivitelerinize odaklanmış şekilde başlıyorsunuz. Hafta ortasında iş ortamınızla, çalışanlarınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili güzel gündemler oluşabilir. İlişkilerinizi ciddiyete taşımak, sevgilinizin ailesiyle tanışmak gibi güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu dönemde çocuk haberi de alabilirsiniz. Cuma günü civarında çalışma şartlarınızla ilgili iyileşmeler olabilir. İşinizle ilgili desteklenebilirsiniz. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız veya yanınızda çalışanlarla ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yalanlarını yakalayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.