Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Temmuz 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, kariyer, toplum önünde göründüğümüz alanlar, kişisel motivasyonlarımız, inzivaya çekildiğimiz alanlar, ruhsal konular, yurtdışı, yüksek öğrenin, kendimizi geliştirdiğiniz alanlar gündeminizde olabilir.

Kariyer alanızın hareketlendiği bir hafta sizleri bekliyor, kariyer alanında bir mücadele içerisine girebilirsiniz. Bu mücadelenizi tepki göstererek değil de kalıcı fikirler üreterek yaparsanız sizin için daha verimli olur. Üreteceğiniz fikirler sizin ufkunuzu açacaktır. Kendinizi geliştirmenize ve motivasyonunuzun artmasına sebep olacaktır.

Kariyer konusunda ön plana çıkamadığınız hissedebilirsiniz. Bu durum uzak yerler konusunda sizi iyi hissettirecek bazı konuları gündeme getirebilir. Kariyer konusuna biraz zaman vermenizi tavsiye ederim.

Bu hafta, Kiron sizin 10. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Kariyer hedefleriniz gözden geçirip, kariyer anlamında bu zamana kadar sizi ne yaralamış neyi değiştirirseniz kendinizi daha güçlü hissedersiniz ya da kariyerinizde hangi konularda insanlara iyi geldiğinizi düşünmek ve bunların temeline inmek size iyi gelebilir.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. Yanlış anlaşılmalar konusunda yaşamış olacağınız problemler artık son buluyor, kendinizi daha iyi ifade edebileceğin bir dönem sizleri bekliyor.

Aşkta, yeni insanlarla tanışacağınız süreç devam etmektedir. Kariyer alanında fikir tartışmaları yaşayacağınız kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Fikirlerinizle ön plana çıkmak aşk konusunda da yeni şanslar yakalamanıza ve motivasyonunuzun artmasına sebep olabilir. Yanlış anlaşılmalardan uzak durun. Kendinizi daha net ifade etmeye çalışın. Eğer evli iseniz eşinizin kaynakları, miraslar ya da krediler gündeminizde olabilir.

Sağlık konusunda, dişlerinize kemiklerinize dikkat edin. Uzun süredir süren bir tedaviniz olabilir, bu konuların artık sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bu konularda köklü bir değişim süreci sizleri bekliyor. Diş kontrolleri, kemik taramaları için uygun zamanlardır. Sağlığınızı ertelemeyin.

 

Yengeç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.