Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YENGEÇ

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç, Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Haftanın ilk günü ailenizden aldığınız haberler sizi mutlu edecek. Eviniz, ailenizde yaşanan krizleri sonlandırmak için kararlar alabilirsiniz. Çarşamba günü taşınma kararı alabilirsiniz. Evinizde yaşanan sorunları çözmek için hızlı aksiyon alabilirsiniz. Sakin kalıp, mantıklı kararlar almaya özen gösterin. Perşembe günü itibariyle sağlığınızın iyiye gittiğini görebilirsiniz. Çalışma ortamınızda keyifli gelişmeler yaşanabilir. Cuma günü ebeveynleriniz ile zaman geçirebilirsiniz. Evinizde çok aktif olabilirsiniz. Cumartesi günü ailenize sözünüzü dinletebileceksiniz. Kararlı tutumunuz ile onları etkiniz altında bırakabilirsiniz. Pazar günü evinizde değişiklikler yapmak, taşınmak için gerekli motivasyonu sağlayabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.