Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler, Salı günü civarı ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkiyle ilgili dönüşümler yaşanabilir. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızla mücadele etmeniz gerekebilir. Hayalleriniz, hedefleriniz ile ilgili çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde sosyal çevreniz ile çatışabilirsiniz. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem paylaşımlı paralarda, borçlarda olabilir. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Süregelen bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa bu dönem ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Günün devamında partnerinizle seyahate çıkmak, hayallerinizi yaşamak ile ilgili adımlar atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu arkadaşlıklarınızla ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Alacak- verecek konuları yüzünden çatışmalar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle hayallerinizi gerçekleştirme fırsatları bulabilirsiniz. İlişkinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Ameliyat kararı alabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.