Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Selamlar sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin rüyalar, bilinçaltı, korkular ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir korkunuzla ilgili şifalanma yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda sağlığınız, çalışanlarınız, çalışma ortamınız gibi konularda olabilir. Hafta sonu iş hayatınızla ilgili bir iyileşme süreci yaşayabilirsiniz. Pazar günü aşk hayatınız ile ilgili inançlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Çocuklarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz.

 

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.