Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başında sağlığınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle artık sağlıklı beslenmeye, spora başlama kararı alabilirsiniz. Aynı gün sosyal medya üzerinden yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Salı günü sağlık sorunlarınızı kalıcı olarak çözmek için adım atabilirsiniz. Küçük bir operasyon geçirmeniz gerekebilir. Çarşamba günü bir flörtünüzü ilişkiye çevirebileceğiniz gibi ciddi ilişkiniz ise evliliğe evrilebilir. Cumartesi günü civarında günlük rutinlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Alışkanlıklarınız tamamen değişebilir. Bu süreçte çalışma ortamınızda da değişiklikler yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarınız, çalıştığınız ortam değişebilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.