Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

29 Haziran 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, eşler, ortaklar, yakın ilişkiler, kişisel motivasyonlarınız, genel sağlığınız, sosyal çevre, arkadaşlar gibi konular gündeminizde olabilir.

Uzun zamandır, eşinizle veya ortağınızla olan ilişkinizin sınavdan geçtiği bir süreçten geçiyorsunuz. Bu süreç sizi biraz zorlasa da artık bir dönüm noktasına gelmiş olabilirsiniz. Bu illaki ayrılık anlamına gelmez. Artık belli konuları yeniden yapılandırmış ve yeni düzene göre hareket ediyor olabilirsiniz. Bu geçiş süreci biraz daha devam edecek gibi görünüyor. Bu sürecin olumlu anlamda getirileri için yeni düzene adapte olmaya lütfen devam edin ve yılmayın.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Eğer sınavlarımızı vermişsek hiç problem yok. Ancak eksik konular varsa bu konularda eksikleri tamamlama zamanıdır. Hayat zorlu yollarda bizi ilerletse de elbet her zorluğun bir kolaylığı vardır. Önemli olan el ele bu zorlu yolları ilerleyebilmek.

Kişisel motivasyonlarınız konusunda fikir üretebileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Sizi siz yapan konular ön planda olacaktır. Yeni gündemleriniz ile ilgili arkadaş çevrenizden oldukça yaratıcı öneriler alabilirsiniz. Bu hafta sosyal çevreniz size iyi gelecektir. Beklemediğiniz destekler sizi mutlu edecektir.

Aşk hayatınızın hareketlenebileceği bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Belki uzun süredir durağan geçen iş hayatınızın da hareketlenmesi ile yeni kişilerle tanışma fırsatı ve iş hayatından biri ile yakınlaşama söz konusu olabilir. ,

Açık düşmanlar, partnerler gibi konularda değişim ve dönüşüme adım atacağınız bu haftada gönül kırgınlıkları ile sağlığınızı bozmayın annem.

 

Yengeç , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.