Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü partneriniz ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ortak hayaller kurabilir, birlikte sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasında iş arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sizi korkutacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz.  Bu dolunay kendinizle ilgili alanda gerçekleşecek. Dış görünüşünüz, yetenekleriniz, potansiyellerinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Hayatınızla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşanabilir. Yeni yılın ilk günü ise ilişkinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Partneriniz ile yurtdışına çıkma kararı alabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.