Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YENGEÇ

Yengeç Burcu, Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başından itibaren aile içinde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ebeveynleriniz ile anlaşmak zor olabilir. Eviniz ile ilgili de tadilat sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kalbinizi çarptıracak bir aşk hayatınıza girebilir. Özellikle eğitim hayatınızdan tanıdığınız biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Perşembe günü, ev içindeki krizleri çözmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Ev almak, taşınmak için kredi çekebilirsiniz. Cuma günü eğlenmek için veya spekülatif yatırımlarda düşünmeden davranıp para kaybedebilirsiniz. Bu dönemde kolay para kazanmak için hırslı davranırsanız daha fazla kaybedebilirsiniz. Aynı gün ailenizin sizi manipüle ettiği konuları fark edebilirsiniz. Bu yüzden kendinizi kırılmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü bir flörtünüz ciddi bir ilişkiye evrilebilir. Hatta yengeç burcu, evlilik kararı bile alabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.