Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YENGEÇ

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Haftaya başlarken rüyalarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Ayılmakta zorluk çekebilirsiniz. Çarşamba günü civarında uzaklardan aldığınız haberler sizi yanıltabilir. Özellikle bu dönemde yeni başlayacağınız eğitimleri iyice araştırmanızı tavsiye ederim. Aldığınız bilgiler yalan, yanlış olabilir. Perşembe günü, sağlığınızda süregelen bir sorunu artık çözebilirsiniz. Bir ameliyat veya küçük bir operasyon geçirerek sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Cumartesi günü neşenizde, hayattan aldığınız keyifte bazı kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın masrafları sizi zorlayabilir. Aynı gün itibariyle, aşk hayatınızda, flörtlerinizde hareketlilik artabilir. Yeni aşklar, yeni heyecanlar söz konusu olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.