Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, haftanın ilk günü hayatınızdaki krizlerle ilgili çözümlemeler yaşanabilir. Salı günü ailenizin veya eşinizin parasıyla ilgili krizler yaşanabilir. Biraz fazla harcama yapabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Maddi konularla ilgili bazı tamamlanmalar yaşanabilir. Bazı kazançlarınız sonlanabilir. Aynı gün ilişkilerinizde dönüşümler yaşanabilir. Sıkıntılı bir ilişkiniz var ise bitirme kararı alabilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Miras konularında bir beklentiniz var ise güzel haberler gelebilir. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, bu süreçte geçmişte yaşadığınız krizler tekrar gündeme gelebilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.